راینت

کاشت مو بهتر است یا ترمیم مو؟

خدمات ترمیم مو
۲۲ خرداد ۱۳۹۸
ترمیم مو بازیگران و ترمیم مو هنرمندان
۲۶ خرداد ۱۳۹۸

موضوع اینکه کاشت مو بهتر است یا ترمیم مو دغدغه ی خیلی از عزیزانی است که درصدی از موهای خود را از دست داده اند.

پاسخ این سوال کاملاً واضح و مشخص است.

به نظر شما کاشت مو بهتر است یا ترمیم مو ؟

کاشت مو و ترمیم مو در حالی که دو عمل نزدیک به هم می باشند اما دو مقوله ی کاملاً متمایز از هم هستند. به طوری که آن دسته از عزیزانی که بالای پنج الی ده درصد از موهایشان را از دست داده اند , اصلاً کاندیدای مناسبی برای کاشت مو نیستند و بهترین راه حل برایشان عمل ترمیم می باشد. حتی ان دسته از دوستانی که تنها مقدار بسیار بسیار کمی از موهایشان کم شده ( همان ۵ الی ۱۰ درصد ریزش مو ) نیز میتوانند کاندیدای مناسبی برای روش ترمیم مو به سبک کلینیک مولیان باشند. چراکه  عمل ترمیم مو به سبک کلینیک ترمیم موی مولیان هیچ صدمه ای و زیانی برای فرد مورد نظر ندارد و علاوه بر آن که شخص به موهای پرپشتی دست پیدا می کند , حتی به واسطه این روش ترمیم مو از ریزش موهای خود به صوت نا خود آکگاه جلوگیری می نماید.

اماً عمل کاشت مو , جراحی و دوره نقاهت دارد و با درد و خون ریزی همراه می باشد. پرپشتی چندانی ندارد و احتمال ریزش ۱۰۰ درصد است . نیاز به بانک موی بسیار خوبی دارد و پس از انجام عملیات برای دیگران قابل تشخیص می باشد.

در صورتی که روش ترمیم مو به سبک کلینیک ترمیم موی مولیان تمامی موارد بالا که در زمینه کاشت مو ذکر شده است بالعکس می باشد.

یک مشاوره رایگان مهمان مولیان باشید.