راینت

مصاحبه ترمیم مو با آقای حامد.ص از مراجعین محترم مولیان

آموزش ترمیم مو
۱ تیر ۱۳۹۸
بهترین ترمیم مو
۲۳ دی ۱۳۹۸

مصاحبه ترمیم مو با آقای حامد.ص از مراجعین محترم مولیان

در این بخش به مصاحبه با آقای حامد-ص می پردازیم صحبتهای ایشان در بحث ترمیم مو را بیان می نماییم.

آقای صالحی لطف بفرمایید یک بیو گرافی مختصر در ارتباط با خود و اینکه قبل از انجام متد ترمیم مو به سبک کلینیک مولیان چه حسی داشتید؟

با سلام خدمت همه ی دوستان من حامد هستم ساکن تهران و ۳۲ سال سن دارم و موهای قسمت بالای سرم کاملاً نازک شده است اما ریزشی ندارم , قبل از اینکه بخوام درمورد ترمیم مو حرفی بزنم شاید لازم باشه بگم که همه ی روشهای درمانی مثل ماینوکسیدیل , پی آر پی و مزوتراپی رو انجام داده بودم ولی نتیجه ی دلخواهم رو نگرفتم.

+ آیا کاشت مو هم داشتید ؟

خیر من کاشت مو انجام نداده بودم حتی تا دم کلینیک کاشت مو هم رفته بودم ولی پشیمون شدم چراکه چند نفر ازنزدیکان بودن که با عمل کاشت مو هیچ نتیجه ای نگرفته بودن و حتی بعضی هم پشیمان بودند.

+چطور شد که با ترمیم مو مولیان آشنا شدید؟

رضا دوستم گفته بود که یک مرکز تخصصی ترمیم مو هست که داییش پارسال رفته بود انجام داده بود یعنی موهایش را ترمیم کرده بود و راضی بود اما اسم مرکز رو نمی دونستم و نمیدونم چرا اصلا  دنبالش رو نگرفتم تا اینکه یک روز خواهرم برای توی دایرکت اینستاگرام یکی از نمونه کارهای کلینیک مولیان رو فرستاد که یک آقایی خیلی خوشحال بود و میگفت که دوساله که با کلینیک ترمیم موی مولیان آشنا شده و راضی بود و تصمیم گرفتم که من هم برم مشاوره ترمیم مو تا از نزدیک فرآیند ترمیم مو را ببینم.

قبل از ترمیم فقط استرس داشتم و نمیدونستم چی میشه

+ الان چطور ؟

 

الان بعد از گذشت این چند سال واقعا حسم عالیه , حداقل دیگه دغدغه فکری در مورد موهام رو ندارم .

+پیشنهاد شما؟

ترمیم مو مولیان تکه